Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby ciągnąć się swoją praktykę gdy pokupny biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od bólu do zysków w wielce krótszym czasie oraz z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz jak biznesmen, tudzież nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę jak biznes http://www.maliglowka.pl. To natychmiast nie jest lecz praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, że nie bierzesz natychmiast na swoje pomocnik całej odpowiedzialności w środku robienie przychodów. Możesz wywiać wolne natomiast nadal mieć spokój ducha wiedząc, iż Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz stan czasu spośród rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, tak aby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, żeby opaść jest przekuć swój kadra w całokształt marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się odkąd silnej wizji przywództwa…

Jednak większa część chirurgów jest owszem menedżerami, natomiast istnieje istotna różność pośrodku „przywództwem” oraz „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, jak dostać pewne rzeczy, w trakcie podczas gdy władza kładzie akcent na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli lecz wciąż „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz na to samo „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl gdyby zapewniasz przywództwo oraz wizję, wtedy Twój całokształt staje się słuszny spośród TWOIM celem.

Będą adorować pracować w celu Ciebie tudzież wygrywać w celu Ciebie pieniądze, ponieważ wiedzą, gdzie zmierzasz oraz chcą stanowić tego częścią, gdyż owo wpłynie oraz na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, tak aby przeistoczyć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić wewnątrz błyszczącymi obiektami, które okazują się być rozpraszaczami oraz pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes mapa natomiast akuratnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów tudzież dochody.

Następnie, używają cierpliwości, ażeby trzymać się planu. Zamiast przeskakiwać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, by ich odwzorowanie pracował gwoli nich natomiast przynosił nieporuszony rzeczka pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć z pogromcami cen, odnosząca sukcesy doświadczenie ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu niż szczęśliwi, że mogą odwzajemnić się wyższą cenę w ciągu umiejętności, wiedzę, kontakty i doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, skoro uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem oraz opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom i rodzinie.

Sekretem jest metamorfoza skupienia się na tym, tak jak ta jedna procedura jest warta dla Ciebie vs. jaka jest zaleta LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, jednakże niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, jak pacjent wraca powtórnie zaś znowu zaś odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl zaś rodziny.

Jest to długoterminowy postęp staż na krzyż relacje, oraz nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego tudzież drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie przy użyciu chwilę, że jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak iżby ona wyglądała?

Jeśli jesteś kiedy gros chirurgów, Twój perfekcyjny wzór biznesowy byłby:

Prawie zupełnie prowadzony za pomocą Twój zespół
Zorganizowany tudzież usystematyzowany
Wspaniałe punkt pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów i przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co najmniej dwa razy większe zyski aniżeli przeciętna w branży
Rosnący rozmiar a konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę a elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki notorycznie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia natomiast / czy też która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki kiedy większość chirurgów, twoja obecna świat dość nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają malutko życia niezależnie od swoją praktyką, jako że czują się abstrahując od kontrolą oraz martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów bądź pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą podczas gdy robić, gdyż nie wiedzą, podczas gdy anulować swoje problemy. Nie wiedzą, gdy sprawić, żeby ich rutyna pracowała w celu nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto włość wiadomość … można objąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej i zainstalować sformalizowane systemy do środka swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie przedstawić każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce od początku do końca to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, aby wypełnić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od czasu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu zaś ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na postęp praktyki.

Related Post