Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby przemykać swoją praktykę jak pokupny biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od bólu aż do zysków w wielce krótszym czasie zaś spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz jak biznesmen, zaś nie jak chirurg, prowadzisz swoją praktykę kiedy biznes http://www.maliglowka.pl. To już nie jest ale wręcz praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz w tej chwili na swoje prawa ręka całej odpowiedzialności w ciągu wytwarzanie przychodów. Możesz wywiać wolne oraz nadal być wyposażonym błogość ducha wiedząc, że Twoja praktyka działa bez Ciebie. I, w końcu masz stan czasu z rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, iżby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, tak aby przejąć jest odmienić swój załoga w zespół marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest na odwrót menedżerami, oraz istnieje istotna różność pośrodku „przywództwem” tudzież „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, jak uzyskać pewne rzeczy, w czasie podczas gdy przywództwo kładzie nacisk na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli ale wręcz „zarządzasz” swoim zespołem, to masz nic bardziej błędnego „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl o ile zapewniasz rząd i wizję, wtenczas Twój zespół staje się trafny z TWOIM celem.

Będą miłować pracować gwoli Ciebie oraz wygrywać w celu Ciebie pieniądze, ponieważ wiedzą, gdzie zmierzasz tudzież chcą być tego częścią, bo owo wpłynie dodatkowo na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, iżby zmienić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić za błyszczącymi obiektami, które okazują się egzystować rozpraszaczami i pożeraczami czasu, tworzą strategiczny interes plan i dobrze przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów a dochody.

Następnie, używają cierpliwości, ażeby trzymać się planu. Zamiast opuszczać spośród jednej okazji na drugą, pozwalają, aby ich odwzorowanie pracował w celu nich zaś przynosił bezwzględny ruczaj pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast współzawodniczyć spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy doświadczenie ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu aniżeli szczęśliwi, że mogą odwzajemnić się wyższą cenę w ciągu umiejętności, wiedzę, kontakty i doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, albowiem uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem zaś opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom tudzież rodzinie.

Sekretem jest przemiana skupienia się na tym, jak bardzo ta jedna badania jest szpica gwoli Ciebie vs. jaka jest pozytyw LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, jednakowoż niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, jak chory wraca od nowa zaś raz jeszcze oraz odnosi się do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl natomiast rodziny.

Jest to długoterminowy rozbudowa staż na skroś relacje, i nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego natomiast drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za sprawą chwilę, iż jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak ażeby płeć nadobna wyglądała?

Jeśli jesteś jak większość chirurgów, Twój doskonały wzór biznesowy byłby:

Prawie całkowicie zarządzany za pomocą Twój zespół
Zorganizowany a usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów a przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co bynajmniej dwa razy większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący numer i konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę natomiast elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, kto nierzadko towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia natomiast / lub która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki podczas gdy gros chirurgów, twoja obecna rzeczywistość wystarczająco nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają cokolwiek życia niezależnie od swoją praktyką, ponieważ czują się wyjąwszy kontrolą natomiast martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów względnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą jak robić, ponieważ nie wiedzą, podczas gdy wypowiedzieć swoje problemy. Nie wiedzą, gdy sprawić, żeby ich praktyka pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto włość informacja … wolno osaczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej i zainstalować sformalizowane systemy do środka swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie przedstawić każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce dokładnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie zaufać im, iżby przeprowadzić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od chwili stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu tudzież ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój czas na rozbudowa praktyki.

Related Post