Stres humoreska niejaki w pracy chirurga plastycznego

Nie ma znaczenia, azaliż jesteś w praktyce 5 lat względnie 20 lat … Stres nr 1 w charakterze chirurg podatny jest znalezienie solidnego kanału przyciągania pacjentów, na którym jest dozwolone polegać, by sprowadzić nowych pacjentów.
Nic innego nie ma znaczenia. Nie http://www.cwikowski.pl twoje nowe biuro, dziewiczy laser, czy pozorny koordynator.

Jeśli nie masz pacjentów kosmetycznych mówiąc faktycznie aż do Ciebie a dając ci pieniądze, jesteś w tarapatach.

Pomyśl o pacjentach kosmetycznych gdy o tlenie. Kiedy masz stały napływ pacjentów kosmetycznych, którzy mówią „tak”, oddychasz spośród łatwością.

W przeciwnym razie, respiracja jest odcięte tudzież nie przeżyjesz długo.

A owo w żadnym razie się nie kończy. Niepokój. Nawet o ile masz zarezerwowane terminy, azaliż nie czekasz, aż spadnie pozostały but?

Studnia była na wyczerpaniu, a w tej chwili jest sucha.

Z DRUGIEJ STRONY…

Kiedy masz niezawodny platforma przyciągania pacjentów na miejscu, oddychasz spokojnie.

Jeśli Twój system składa się spośród wydawania tysięcy dolarów każdego miesiąca na reklamę, to jest to http://www.drazyk.pl część planu, jakkolwiek nie skończony plan.

Łatwiejszym sposobem jest aprobata istniejącym pacjentom, tak aby przynieśli Ci nowych pacjentów, w kreatywny sposób.

To nie lecz w dużej mierze zmniejsza wydatki na reklamę nowych pacjentów, wszak oraz zwiększa retencji pacjentów, co jest niezwykle dobrą rzeczą.

Dlaczego?

Ponieważ poleceni pacjenci mają przełożony wskaźnik konwersji niż „obcy pacjenci internetowi”. Poleceni pacjenci wydają także więcej na transakcję i są z większym natężeniem skłonni do powrotu, dlatego ich plus w całym okresie życia jest znacznie większa http://www.pietrusiewicz.pl.

To sprawia, że programy polecania pacjentów są najbardziej opłacalną tudzież lukratywną strategią marketingową, jaką Twoja rutyna przypadkiem zastosować.

Przy okazji, możesz się wiele przyuczyć patrząc na to, jak inne branże wykorzystują programy poleceń aż do rozwoju swoich firm. Oto kilka z nich:

1. PayPal. Oni dosłownie rozdawał darmowe pieniądze, tudzież to działało fajnie gwoli nich. I owo było przedtem social media!
2. Airbnb. Pojedynczy eksploatator w Chinach doprowadził do tysięcy zapisów a setek rezerwacji w ciągu jednego miesiąca.
3. Uber. Mieli wyjątkową możliwość prowadzenia wielu programów polecających w tym samym czasie – zarówno gwoli użytkowników, gdy i http://www.ograbek.pl gwoli kierowców.
4. $1,000 również gwoli zwolennika jak tudzież przyjaciela, spośród na wskroś niezłą listą gwiazd!
5. Amazon Prime. Prawdopodobnie jeden spośród w największym stopniu intensywnie wykorzystywanych programów poleceń w ostatnim czasie.
6. Kiedy pierwsza kierunek Internetu decyduje się włączyć program polecający, powinno się się temu przyjrzeć.

Oczywiście, nie zamierzasz wynagradzać gotówką za skierowania pacjentów ze względu na kwestie podziału opłat, jednak nie jest owo powód, tak aby zamknąć własny intelekt do programu polecającego.

Może nie wolno płacić w środku skierowania bezpośrednio, podczas gdy inne firmy mogą, przecież na http://www.frymus.pl chyba jest dozwolone kształtować swoją praktykę strategicznie tudzież etycznie, wobec tego trzeba być wyposażonym otwarty umysł.

Program poleceń jest celowym, systematycznym sposobem zachęcania pacjentów do polecania cię innym.

Ale nie możesz „mieć nadziei”, że Twoi obecni pacjenci będą rozpowiadać o Tobie.

Pomiędzy ich gorączkowym harmonogramem pracy i niekończącą się listą obowiązków społecznych tudzież rodzinnych, Twoja procedura marketingowa jest ostatnią rzeczą, o której myślą.

Musisz więc sprawić, by to oni o niej pomyśleli zaś sprawić, tak aby tok polecania był dla nich gdy najłatwiejszy, z powodu po co Twoi lojalni pacjenci staną się największymi zwolennikami Twojej marki.

CO DECYDUJE O DOBRYM PROGRAMIE POLECEŃ?

Aby program poleceń proszek możliwy autorytet na zaawansowanie Twojego gabinetu kosmetycznego, muszą istnieć następujące kluczowe elementy:

– Łatwy do zrozumienia gwoli pacjentów
– Prosty w obsłudze gwoli personelu
– Zniewalający, tymczasem opłacalny
– Łatwy aż do śledzenia wyników
– Zabawny a z zaprzątniętą uwagą na pacjentach, i nie na Tobie

Related Post