Sposoby na pozyskiwanie produktów z Chin

W 2020 roku pełny Ziemia został nieczynny z powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego oraz gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego także Państwo Środka nie pozwoliły zagranicznym klientom na dostęp do kraju w celach biznesowych. Dlatego podobnie możesz mieć problemy spośród importem produktów spośród Chin. W tym artykule zamierzamy ulżyć Ci w imporcie produktów z Chin w ciągu pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz uniknąć niektórych powszechnych błędów w trakcie importowania produktów od momentu chińskich dostawców, takich podczas gdy Made in China i Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie spośród poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz wysłać do nas mejl spośród opisem przedmiotów, które chcesz wraz z kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci wyselekcjonować z różnych dostawców.
Możemy wesprzeć Ci odbyć http://www.doroz.eu dzięki całkowity proces. Dodatkowo, dodamy Cię do grupy, w której będziesz mógł porozmawiać wręcz z każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia oraz naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci dwakroć stwierdzić materiał, numer tudzież barwa produktów.
Możemy wysłać Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia w ciągu pośrednictwem poczty elektronicznej. W ów strategia możesz trwać szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu bez ogródek na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś pył spokój ducha.
Po tym, podczas gdy towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci doniesienie jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane do Ciebie.
Możemy przynieść ulgę Ci posłać płatność salda do dostawcy. Alternatywnie, możesz wyprawić płatność aż do dostawcy bezpośrednio. Wybór wypada aż do Państwa.

Wreszcie, będziemy dodatkowo być w użyciu kontenery ładunkowe gwoli Ciebie. Dlatego nie musisz się martwić o wysyłkę natomiast dostawę, bo wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest również zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre z usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci odszukać produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou zaś przy innych dostawców w Chinach.

Możemy wspomóc w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC ewentualnie usługi kontroli jakości
Możemy zapewnić wskazówki dotyczące zakupów
Możemy przynieść ulgę w negocjacjach z dostawcami
Możemy sprawić sobie w celu Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy posiłki posprzedażowe zaś usługi

Możesz szacować na Morefar Global oraz zalążek produktów spośród rynków hurtowych w Chinach. Mamy zespół ekspertów, by poprowadzić Cię przy użyciu jederman łańcuch procesu. Więc, możesz skontaktować się spośród nami, iżby powiększyć własny biznes.

Przetłumaczono spośród www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Related Post