Sposoby na pozyskiwanie produktów spośród Chin

W 2020 roku pełny Błękitna planeta został nieczynny z powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego zaś gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego również Chiny nie pozwoliły zagranicznym klientom na wejście aż do kraju w celach biznesowych. Dlatego również możesz mieć problemy spośród importem produktów spośród Chin. W tym artykule zamierzamy odciążyć Ci w imporcie produktów spośród Chin wewnątrz pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz odskoczyć niektórych powszechnych błędów na przestrzeni importowania produktów od chwili chińskich dostawców, takich kiedy Made in China tudzież Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie z poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz wyekspediować aż do nas mejl spośród opisem przedmiotów, które chcesz społem z kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci wyłowić spośród różnych dostawców.
Możemy ulżyć Ci pokonać http://www.doroz.eu za sprawą zupełny proces. Dodatkowo, dodamy Cię aż do grupy, w której będziesz mógł pogadać otwarcie spośród każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia zaś naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci dwukrotnie orzec materiał, numer tudzież odcień produktów.
Możemy wyprawić Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia w środku pośrednictwem poczty elektronicznej. W ten podejście możesz utrzymywać się szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś pył spokój ducha.
Po tym, jak towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci obwieszczenie jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane aż do Ciebie.
Możemy ulżyć Ci wysłać płatność salda do dostawcy. Alternatywnie, możesz wyprawić płatność do dostawcy bezpośrednio. Wybór trzeba aż do Państwa.

Wreszcie, będziemy także być w użyciu kontenery ładunkowe w celu Ciebie. Dlatego nie musisz się frasować o wysyłkę tudzież dostawę, ponieważ wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest również zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre z usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci odkryć produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou oraz tuż przy innych dostawców w Chinach.

Możemy wesprzeć w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC albo usługi kontroli jakości
Możemy dać możliwość wskazówki dotyczące zakupów
Możemy odciążyć w negocjacjach z dostawcami
Możemy zaopatrzyć się dla Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy sukurs posprzedażowe zaś usługi

Możesz sumować na Morefar Global zaś geneza produktów spośród rynków hurtowych w Chinach. Mamy zespół ekspertów, ażeby poprowadzić Cię z wykorzystaniem każdy kolejność procesu. Więc, możesz skontaktować się spośród nami, aby wzmóc swój biznes.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Related Post