Praktyki odkąd dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest owo książka o zarządzaniu, która wyjaśnia, czemu niektóre firmy dokonują skoku od czasu dobrego aż do wielkiego… a inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, mimo to jest jakiś rozdział, jaki jest istotnie apropos naszej branży, iż chciałem się przed spośród wami podzielić zaś nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, jednak oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji nagminnie wyglądają gdy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, wszak są owszem organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają przy użyciu długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej względnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre natomiast wielkie firmy podążały za przewidywalnym wzorcem budowania i przebijania się, kto wymaga wysiłku, tak aby się rozkręcić, gdy ciężkie kołowrót zamachowe; tymczasem jak już się rozkręci, nabiera rozpędu tudzież trafia w artykuł przełomowy, który staje się nie aż do zatrzymania i przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale gros firm działa zgodnie z innego schematu… węzeł zagłady.

Zamiast kumulować impet, starają się odrzucić bieg budowania a natychmiast przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, wszak krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, gdyż nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, wskutek tego próbują innej krótkoterminowej taktyki, ażeby trwać natychmiastowe rezultaty natomiast w wyższym stopniu rozczarowujące wyniki zdarzają się gwoli dalszego rozczarowania, natomiast obecnie są w pętli zagłady i zmierzają aż do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne względnie przeciętne staż gonią wewnątrz krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse i zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być przypuszczalnie jest to interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, lub katalogów, bądź mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za sprawą łysek czy też dwa, nie podoba się wyniki, zatem skaczą spośród tego do innej strategii obiecując być świętym Graalem.

Ale przenigdy nie pozostają dosyć długo, iżby otrzymać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele pragmatyk iść po one-hit-wonder pacjenta veto pacjenta kosmetycznego, kto byłby godzien 10x ich początkowej inwestycji, jeśliby umieścić odwzorowanie w miejscu, iżby je pielęgnować, z tej przyczyny słowo w słowo stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi rutyna odnosząca sukcesy, żeby stać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji oraz utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy tudzież siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki oraz dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie tudzież NIE zmieniają kierunku dla krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które ciągle się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani i najbardziej dochodowi pacjenci kosmetyczni; w następnej kolejności określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą oraz budują zaufanie spośród tym pacjentem poprzednio spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta spośród praktyką odkąd pierwszego telefonu, kto wykonują, aby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji tudzież dalszych działań. Dają pacjentowi pomiar WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, ażeby powrócić, recenzja, odnoszą się oraz udostępniać na własnych platformach społecznych, toteż inni potencjalni pacjenci odkrywają cię tudzież pokonać za sprawą swoje procesy, i oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się natomiast akcji na społecznych tym samym więcej pacjentów zdziałać to samo zaś w istocie dalej oraz w gruncie rzeczy dalej.

Więc teraz masz przebieg a schemat, który buduje rozpęd, tedy masz nieporuszony strumień pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w życiu nie było ważniejsze aniżeli teraz, tak aby Twoja praktyka działa kiedy dobrze naoliwiona maszyna, która przypuszczalnie zachować się burze konkurencji natomiast COVID a lada co innego przychodzi na nasz sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli mógłbyś wykorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od 20 lat oraz mogę zaoszczędzić Ci bezlik czasu, pieniędzy zaś kłopotów.

Related Post