Praktyki od chwili dobrych aż do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good owo Great” Jima Collinsa.

Jest owo książka o zarządzaniu, która wyjaśnia, z jakiej przyczyny niektóre firmy dokonują skoku odkąd dobrego do wielkiego… a inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki spośród nami http://www.dominczak.pl studentami, jakkolwiek jest jeden rozdział, jaki jest no apropos naszej branży, że chciałem się przedtem z wami podzielić i nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, jednak oto jego sedno:

Dobre aż do wielkich transformacji często wyglądają kiedy dramatyczne wydarzenia gwoli tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, przecież są no organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za pomocą długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej bądź szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre i wielkie firmy podążały w środku przewidywalnym wzorcem budowania zaś przebijania się, kto wymaga wysiłku, tak aby się rozkręcić, podczas gdy ciężkie koło zamachowe; niemniej jednak gdy w tym momencie się rozkręci, nabiera rozpędu natomiast trafia w punkt przełomowy, który staje się nie aż do zatrzymania natomiast przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa zgodnie z innego schematu… węzeł zagłady.

Zamiast kumulować impet, starają się nie wziąć pod uwagę tok budowania oraz natychmiast przeskoczyć do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, aliści krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, albowiem nie udaje im się obronić spójnego kierunku, w następstwie tego próbują innej krótkoterminowej taktyki, tak aby utrzymywać się natychmiastowe rezultaty tudzież z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się w celu dalszego rozczarowania, tudzież w tym momencie są w pętli zagłady i zmierzają aż do katastrofy.

To samo historia się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne względnie przeciętne praktyki gonią w ciągu krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse tudzież zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być przypuszczalnie jest owo interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, albo katalogów, albo mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za pomocą miesiąc albo dwa, nie podoba się wyniki, w związku z tym skaczą z tego do innej strategii obiecując znajdować się świętym Graalem.

Ale nigdy nie pozostają całkiem długo, ażeby otrzymać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele praktyk iść po one-hit-wonder pacjenta kontra pacjenta kosmetycznego, który byłby wart 10x ich początkowej inwestycji, o ile umieścić plan w miejscu, aby je pielęgnować, toteż dosłownie stają się praktyki „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi rutyna odnosząca sukcesy, iżby stać się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji tudzież utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy tudzież siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki natomiast dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie natomiast NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które nieprzerwanie się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane staż określają, kim są ich preferowani i w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; następny określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych aż do nich. Wiążą się, kształcą natomiast budują zaufanie spośród tym pacjentem poprzednio spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką odkąd pierwszego telefonu, kto wykonują, ażeby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji a dalszych działań. Dają pacjentowi doświadczenie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, ażeby powrócić, recenzja, odnoszą się zaś użyczać na własnych platformach społecznych, stąd inni potencjalni pacjenci odkrywają cię i przejść za sprawą swoje procesy, zaś oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się a akcji na społecznych w następstwie tego więcej pacjentów uczynić owo samo zaś no później natomiast właściwie dalej.

Więc w tej chwili masz bieg zaś schemat, jaki buduje rozpęd, ergo masz stały rzeka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To wcale nie było ważniejsze niż teraz, aby Twoja biegłość działa podczas gdy przyzwoicie naoliwiona maszyna, która przypadkiem zachować się burze konkurencji zaś COVID i lada co innego przychodzi na nasz sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśli mógłbyś skorzystać z pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi odkąd 20 lat a mogę zaoszczędzić Ci bezdno czasu, pieniędzy i kłopotów.

Related Post