Praktyka kosmetyczna, o której mówi się z ust aż do ust

Słowo spośród ust skierowanie jest całkowicie najlepsza marketing można zapuścić aż do swojej praktyki. Jest owo oraz najtańsza rodzaj reklamy, iż można inwestować w a zajmuje minimum czasu i wysiłku.

Wszyscy wiemy, iż najlepszym pacjentem jest polecony pacjent. Kiedy kolega mówi pozostały przyjaciel, penis http://www.gesikowski.pl rodziny, bądź znajomy o tobie, owo jest złoto. Są nuże wstępnie sprzedawane na ciebie, nie są właściwie wrażliwe na cenę tudzież są w wyższym stopniu prawdopodobne, by pozostać lojalnym wobec Ciebie.

Word-of-mouth skierowania zwiększy swoje współczynniki zamknięcia, zredukowanie kosztów marketingu zewnętrznego oraz kształtować swoją praktykę.

Ale nie zostawiaj tego przypadkowi. Jasne, dostaniesz nieco poleceń od czasu swojej głównej grupy fanów w swojej praktyce, każda rutyna je ma, lecz chcesz je od chwili każdego szczęśliwego pacjenta – nie owszem wybranych kilku.

Uczyń zwerbalizowanie ustne referencje priorytetem w swoim gabinecie, ustaw procesy natomiast włącz te strategie word-of-mouth:

ROZMAWIAJ ZE SWOIMI PACJENTAMI http://www.stepka.pl

Polecenia pochodzą z kontaktów spośród pacjentami, przez wzgląd którym czują się oni traktowani najsampierw jako osoby, i nie prędzej nadal jak pacjenci.

Używaj ich imion oraz nawiązuj czucie naoczny z pacjentami. Zadawaj im pytania, natomiast od tego czasu pozwól im mówić. Chodzi o to, ażeby nasamprzód nawiązać spośród nimi osobistą więź, iżby wiedzieli, że ci na nich zależy.

Poświęć dwaj minuty na nich jako na osoby. Zapytaj ich o rodzinę, fach bądź byle co innego, co wyda Ci się interesujące na podstawie ich formularza.

Zrelaksują się, otworzą się przedtem Tobą oraz opowiedzą więcej o sobie. Możesz dowiedzieć się no tak krocie o danej osobie, jeśli pokażesz, że jesteś nią zainteresowany. I będziesz zaszokowany tym, czego się dowiesz.

Być przypadkiem są one członkiem mediów bądź są one częścią dużej firmy, która być może korzystać z http://www.gajcy.pl usług w charakterze perk pracownika. Kto wie, póki nie zapytasz.

Pomyśl o tym w ów sposób. Każdy spośród nas ma przeciętnie około 250 osób w kręgu wewnętrznym. Obejmuje to przyjaciół, rodzinę, współpracowników, sąsiadów, itp.

Jeśli każdy z twoich pacjentów powiedział tylko niejaki spośród ich wewnętrznego kręgu o tobie, iż będzie PODWOIĆ postęp praktyki. Jak to brzmi?

Pamiętaj, podobnie myślących ludzi, powiesić około spośród innymi równie myślących ludzi, ergo chcesz, iżby Twój „preferowany pacjent” przynieść swoich przyjaciół aż do Ciebie.

Ale nie bierz tego w ciągu pewnik. Twoi pacjenci muszą wiedzieć, że chcesz więcej pacjentów takich gdy oni a gdyby wysyłają ci swoich przyjaciół, rodzinę zaś kolegów, obiecujesz, że będziesz się nimi przyzwoicie opiekował.

UŻYJ TREŚCI, ABY ROZPRZESTRZENIĆ SŁOWO

Treść jest królem w Internecie, w związku z tym produkuj jej multum dla różnych kanałów medialnych, żeby Twoi pacjenci mogli http://www.franaszek.pl wydzielać się nią ze swoimi przyjaciółmi, rodziną tudzież zwolennikami.

Na przykład, możesz nagrać konsultację z potencjalnym pacjentem, który mówi o liposukcji (oczywiście w środku jego zgodą), tudzież odtąd przesłać go na YouTube natomiast Vimeo.

Podziel owo na małe kawałki oraz prześlij je na Instagram video. Użyj zrzutu ekranu wideo w swoich reklamach banerowych na Facebooku, które klikają aż do pełnego filmu spośród „Kliknij tutaj, ażeby uplanować bezpłatną konsultację”.

I owo nie wszystko. Przepisz konsultację spośród pacjentem tudzież wykorzystaj ją w swoich wpisach na blogu, artykułach oraz informacjach prasowych. Wyślij e-mail z informacją o tym do swojej aktualnej listy pacjentów a dodaj „Podziel się tym spośród przyjacielem”.

Chodzi o to, tak aby posłużyć się jakiś cząstka treści w wielu różnych kanałach medialnych, tak aby wzmóc swoją bytowanie w sieci.

STOISKO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zrób to zabawne i łatwe gwoli swoich pacjentów, iżby podzielić się tobą spośród przyjaciółmi na portalach społecznościowych.

Zamów niestandardowe popup backdrop z marka wydrukowanym na nim. Mieć owo stoi w rogu swojego gabinetu w pobliżu kasy.

Twoi pacjenci mogą działać zdjęcia z Tobą http://www.siwecki.pl tudzież Twoim personelem oraz notować wideo spośród relacją, a później przekazać je na swoje konta na Facebooku, Instagramie i Snapchacie.

PODZIĘKUJ SWOIM PACJENTOM

Nie bierz poleceń w ciągu pewnik. Chcesz zwolnić swoim pacjentom, aczkolwiek pobieżny formularz wygenerowany za pomocą pecet nie wystarczy.

Pacjenci chcą stanowić doceniani w ciągu swoje zaufanie i uznani w ciągu swoje wsparcie, wobec tego okaż im wdzięczność.

– Niech załoga w tej chwili do nich zadzwonią, iżby im podziękować
– Wyślij im osobistą notatkę spośród podziękowaniami od Ciebie
– Zadzwoń do nich osobiście, żeby im podziękować
– Wyślij podarek z wyrazami uznania

Zachowanie, które jest nagradzane, powtarza się, zatem zrób wielką sprawę spośród tego, jak nader doceniasz ich polecenie, tudzież więcej osób będzie śledzić za nimi.

Jeszcze lepiej, ustaw samoczynny oprogramowanie nagród, kto potwierdza oraz dziękuje twoim pacjentom wewnątrz pomoc w rozwoju twojej praktyki.

Celem jest, by uzyskać o do licha i trochę więcej swoich pacjentów dzielących się tobą spośród kimś, kogo znają. Wdrożenie programu skierowania, jakkolwiek poczynić owo z ostrożnością, ażeby zdołać zachować się z dala od kłopotów spośród towarzystw medycznych i ich zasad podziału opłat.

Tak, abyś wiedział, zarządy medyczne mówią, iż nie można opłacać komuś, jaki zachęca inną osobę do posiadania procedury medycznej. Więc nie może stanowić wymiany pieniędzy w systemie tit-for-tat.

Related Post