Niedobór pracowników przypuszczalnie być doskonałą wiadomością dla gospodarki

Niedobór pracowników przypuszczalnie znajdować się doskonałą wiadomością gwoli gospodarki! Może, na to samo może, firmy obudzą się zaś dostrzegą znaczący współpraca pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy i niszczą plus firmy, w przeciwieństwie aż do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę plus tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu nim bankructwem, lecz owo nie powstrzymało ich chciwych prezesów zanim zgarnięciem sowitych premii.

Mamy brak pracowników, i firmy starają się przyjąć do pracy każdego, który jest chętny. Niektóre firmy, kiedy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska interes Loblaw natomiast jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, podczas gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy szczebel skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, że stało się to niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę z ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, zaś pani powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników nieunikniony w sąsiedztwie tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski wtem wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu istnieć pewnym, jestem sprzeciwiający się opodatkowaniu zysków za pomocą rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno zależeć od czasu zysków. To było w już sam raz. W międzyczasie moja lepsza połowa oraz ja robiliśmy zakupy w sklepie Loblaw, tudzież kadra kontynuowali swoją doskonałą obsługę, mimo że Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą zdać sobie sprawę, że kadra pierwszej linii są fundamentem firmy zaś traktować ich dobrze, a nie kiedy trybiki wyrabiające premie gwoli prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników podczas gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, iż na przestrzeni kilku dekad, oni oraz inni badacze znaleźli ostry przymierze pomiędzy zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy tudzież ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się spośród tym pogodzić. Ale jest dobra wiadomość: podejście pokazują, iż niektóre firmy przełamują model i traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo owszem niektóre z nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają nadchodzący trymestr jako nagrodę, tedy wykorzystują pracowników zaś fałszują wyniki za kolejny kwartał. Powtarzam: jestem sprzeciwiający się opodatkowaniu biznesu za pomocą rząd. Jednak popieram regulacja Bidena Build Back Better dotyczący opodatkowania wykupu akcji, kto został przyjęty za pomocą Izbę oraz jest rozpatrywany przy użyciu Senat, nawet o ile prawdopodobnie być wyposażonym na odwrót delikatny prestiż na wykup akcji. Firmy nie powinny zdradzać miliardów na wykup akcji, w tym samym czasie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny przedstawiać na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór może przechowywać we wnętrzu efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni także podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu za sprawą pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo plus nie powinno dostawać premii w ciągu pięciu lat od czasu zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, jaki zwiększa premie prezesów.

Zniknął wolny rynek interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) pył rewelacja w 2019 roku natomiast zdecydował, iż maksymalizacja wartości dla akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta akt z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, że BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy natomiast w mgnieniu oka je porzucił oraz wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii później odchodzili od tych frazesów.

Related Post