Jak urobić potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki być może egzystować frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse a trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl za pośrednictwem drzwi, przecież nadmiernie wielu spośród nich nie zarezerwować z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy to twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży przy użyciu 20 lat natomiast pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, gwoli którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, iż możesz ów rafa wystarczająco bez trudności poprawić, by wzmóc własny dzielnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co istotnie właściwie kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście natomiast miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, mieć wygląd lepiej teraz, gdy są nowo upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy i chcą wzbudzić zazdrość u starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój pacjent kosmetyczny chce spekulować się lepiej – kropka! Wierzą, że zdrowszy powierzchowność sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą nic bardziej błędnego odkryć odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami a rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – iż uzyskasz kongruentny wynik, w pobliżu minimalnym bólu tudzież dyskomforcie, tudzież iż jego egzystencja ulegnie poprawie.

Zajmujesz się stąd uczuciami. Pacjent estetyczny chce się snuć domysły wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znaczący tudzież szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na przedtem jako na osobie oraz że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani spośród życzliwością tudzież szacunkiem i, bez ogródek mówiąc, jeżeli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od momentu Ciebie zaś Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, który potraktuje ich lepiej, oraz oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować spośród Tobą zaś Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż możliwy pacjent poczuje się dobrze, bieżący a komfortowy, oraz także zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od budowania rapportu na przestrzeni pierwszej rokowania telefonicznej spośród pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, żeby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, biegły natomiast przeszkolony w używaniu tonu głosu oraz strategicznych skryptów, ażeby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśli nie być może http://www.suchcicki.pl ukończyć z wykorzystaniem recepcjonistę, pod żadnym pozorem nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najpierw przedstawić, tudzież od tego czasu nauczyć się imienia dzwoniącego, ażeby mogła go hulać z wykorzystaniem skończony Chronos trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi natomiast sprawia, iż pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi istnieć oraz kompetentny w zadawaniu konkretnych pytań a uzyskanie odpowiedzi od chwili rozmówcy, który przenosi je aż do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich kiedy procedura, którą są zainteresowani, tudzież z kolei zapewnienie ich, iż jest owo niezmiernie popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich bardziej swobodnie.

Twój recepcjonista musi stanowić oraz fachowy w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu podarować go do nich.

Na przykład, mieć recepcjonista konwersji wcześnie, oferując opcja dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są dalej dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt multum czasu pomiędzy tym, kiedy dyskutant dotarł aż do Ciebie, i tym gdy być może Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą bez trudności kontynuować procedura swoich konkurentów, którzy mogą umieścić harmonogram rozmówcy lepiej ewentualnie omówić z przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego tudzież w gruncie rzeczy dalej.

Wypełnij ów okres opóźnienia zaś pozostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem aż do budowania zaufania, w czasie gdy oni czekają na ich konsultacji z tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji aż do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się spotkać się z tobą osobiście.

Na przykład, jak nic bardziej błędnego zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą lub cyfrowo formalny plik informacyjny dla pacjentów, który zawiera list odkąd Ciebie tudzież odręczny uwaga od koordynatora pacjentów, kto cieszy się na spotkanie z nimi. Dołącz konkretne informacje na sprawa procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje i zdjęcie, biografię biura oraz personelu, zasady tudzież wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem aż do swojego kanału YouTube, iżby mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje zaś świadectwo z pracy odkąd innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki spośród linkami aż do konta Instagram, aby zobaczyć zanim / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyczuć się tak, w pewnym sensie aktualnie Cię poznał i pozycjonuje Cię jako eksperta. W ów podejście pojawiają się one o wiele w wyższym stopniu gotowy, iżby rzec „tak” aż do Ciebie.

Related Post