Jak skaptować potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki przypuszczalnie istnieć frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał oraz trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl dzięki drzwi, toż nadto wielu z nich nie zarezerwować z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy owo twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za pomocą 20 lat natomiast pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, w celu którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, iż możesz ten przeszkoda dosyć bez trudu poprawić, aby powiększyć własny współczynnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co ano rzeczywiście kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, eudajmonia oraz miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą zostać konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, podczas gdy są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy natomiast chcą wzbudzić nienawiść u starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój chory kosmetyczny chce spekulować się lepiej – kropka! Wierzą, iż zwierzchni powierzchowność sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą wręcz przeciwnie odkryć odpowiedniego chirurga, który im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami oraz rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – że uzyskasz stosowny wynik, blisko minimalnym bólu zaś dyskomforcie, tudzież iż jego życie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się więc uczuciami. Pacjent schludny chce się spekulować wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znamienny i szanowany. Chce wiedzieć, że zależy Ci na poprzednio jak na osobie oraz iż dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani spośród życzliwością zaś szacunkiem i, wyraźnie mówiąc, o ile nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od momentu Ciebie oraz Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, który potraktuje ich lepiej, zaś oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się utożsamiać z Tobą i Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż ewentualny chory poczuje się dobrze, obowiązujący a komfortowy, i i zrozumienie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od budowania rapportu podczas pierwszej ustalenia telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, aby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, wprawiony i przeszkolony w używaniu tonu głosu a strategicznych skryptów, żeby „doprowadzić” rozmówcę do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, jeśli nie być może http://www.suchcicki.pl przebyć za pośrednictwem recepcjonistę, pod żadnym pozorem nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się wpierw przedstawić, zaś następny nauczyć się imienia dzwoniącego, żeby mogła go hulać za sprawą całkowity Chronos trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi i sprawia, iż pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi być plus wytrawny w zadawaniu konkretnych pytań tudzież uzyskanie odpowiedzi od chwili rozmówcy, kto przenosi je aż do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich jak procedura, którą są zainteresowani, i po pewnym czasie zapewnienie ich, iż jest owo wielce popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich z większym natężeniem swobodnie.

Twój recepcjonista musi stanowić plus wprawiony w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu sprezentować go aż do nich.

Na przykład, być wyposażonym recepcjonista konwersji wcześnie, oferując alternatywa dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w dalszym ciągu dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt moc czasu pomiędzy tym, jak rozmówca dotarł do Ciebie, a tym podczas gdy przypuszczalnie Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą łatwo toczyć się strategia swoich konkurentów, którzy mogą umieścić harmonogram rozmówcy lepiej lub omówić spośród przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego tudzież faktycznie dalej.

Wypełnij ten trwanie opóźnienia natomiast utrzymywać się w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w ciągu jak oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji aż do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się spotkać się z tobą osobiście.

Na przykład, podczas gdy ale wręcz zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą bądź cyfrowo oficjalny paczka informacyjny w celu pacjentów, który zawiera list od momentu Ciebie oraz odręczny komentarz od koordynatora pacjentów, kto cieszy się na konwent z nimi. Dołącz konkretne informacje na idea procedury, którą są zainteresowani, swoje opinia oraz zdjęcie, biografię biura i personelu, zasady i wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem aż do swojego kanału YouTube, iżby mogli „zobaczyć” cię jak autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje tudzież referencje odkąd innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami do konta Instagram, aby dojrzeć poprzednio / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyczuć się tak, prawie że natychmiast Cię poznał a pozycjonuje Cię w charakterze eksperta. W ów podejście pojawiają się one wysoce bardziej gotowy, aby oznajmić „tak” aż do Ciebie.

Related Post