Gorące, zimne oraz ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, podczas gdy potencjalni pacjenci dzwonią, żeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię i mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują ano łatwo?

Czy zrezygnować? Czy zajść na raz, a http://www.idzkowski.pl następny zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz masa pieniędzy, gdyż nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, stąd twój załoga wcale mnogość rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra być może istnieć zrobić, iżby przeobrazić te cenne wskazówki do płatnych procedur, wolno wyszukać utracone przychody.

Jeśli twoja osoba też byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje przeciwnie po to, aby NIE zdobyć się http://www.pezda.pl na tak, jest górujący sposób.

To wymaga różnych skryptów zaś wiadomości gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, zaś nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci zamienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz pomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi przebrać Ciebie nad konkurencję, w takim razie działaj szybko.

Idź nad wszystko, aby poczuli się komfortowo i ruszyli aż do przodu.

Na przykład, jeśli chcą rodzicielka makeover, jednakże wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki powyżej swoimi dziećmi, w trakcie gdy oni odzyskać, odszukać renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, tymczasem zwlekają spośród powodu strachu, przeto rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu a o tym, podczas gdy niezmiernie się cieszy, jako że uwielbia osobisty http://www.barej.pl dziewiczy powierzchowność a żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie bądź w komputerze, które zostały zignorowane oraz są chwilowo uważane w ciągu straconą sprawę.

Świetnym sposobem, tak aby je pobudzać jest dotrzeć aż do nich spośród serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, tudzież następnie zawołać ich spośród powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie bądź tej procedurze http://www.seczkowski.pl, tak aby kolejny raz przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na Chronos „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna sposób była pikieta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone w przyszłości ciskać więcej pieniędzy na reklamę gwoli nowych przewodów, czy też można szkolić pracowników, aby przenieść mnóstwo więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Post