Gorące, zimne a ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, gdy potencjalni pacjenci dzwonią, tak aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię natomiast mówią „tak”.

Ale co się historia z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują w samej rzeczy łatwo?

Czy zrezygnować? Czy zajść na raz, i http://www.idzkowski.pl po pewnym czasie zrezygnować?

Wiesz, że tracisz do licha i trochę pieniędzy, bo nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, zatem twój kadra dosyć co niemiara rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój załoga przypuszczalnie stanowić zrobić, ażeby odmienić te cenne wskazówki do płatnych procedur, wolno odkryć utracone przychody.

Jeśli ty również byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje wręcz przeciwnie po to, aby NIE uzyskać się http://www.pezda.pl na tak, jest milszy sposób.

To wymaga różnych skryptów natomiast wiadomości w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, oraz nawet tych, które uważasz za DEAD prowadzi.

Aby wesprzeć Ci wymienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz pomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi wyselekcjonować Ciebie nad konkurencję, stąd działaj szybko.

Idź nad wszystko, aby poczuli się komfortowo zaś ruszyli do przodu.

Na przykład, jeśliby chcą matka makeover, jakkolwiek wspomniał do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki powyżej swoimi dziećmi, w ciągu jak oni odzyskać, odkryć renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, aliści zwlekają z powodu strachu, wobec tego rozwiać obawy ich.

Skorzystaj z podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu zaś o tym, podczas gdy niezmiernie się cieszy, dlatego że uwielbia swój http://www.barej.pl nowy wygląd oraz żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie bądź w komputerze, które zostały zignorowane zaś są chwilowo uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, ażeby je powodować jest przybyć do nich z serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, tudzież w następnej kolejności zawołać ich z powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie ewentualnie tej procedurze http://www.seczkowski.pl, aby kolejny raz przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na okres „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna procedura była szpica 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno dalej ciskać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, bądź wolno szkolić pracowników, ażeby przenieść krocie więcej z tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Post