Czy jesteś ustalony na wygraną?

Czy jesteś ustawiony na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny i odwagi, by zobaczyć, dokąd są problemy tudzież naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie wolno naprawić tego, czego się nie wie. Nie możesz także żywić http://www.foit.pl głowy w piasek oraz sprawiać tego, co zawsze robiłeś, ponieważ zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od chwili większej liczby pacjentów a zysków? Czy wiesz, bądź owszem zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż to jest to, czy jest byt innego, iż jest uszkodzony, iż nie wiesz o bądź nie uprzedni skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, tak aby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze w celu Twojej praktyki a Twoich przychodów, ażeby rosły.

Wystarczy odpowiedzieć „tak” czy też „nie” na poniższe pytania, tak aby sprawdzić, azaliż jesteś ustawiony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych a chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą badać Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą dosięgać wzrokiem Twoje zdjęcia tudzież filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl obserwować Twój tany na TikTok – żartując, jakkolwiek wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przewrócić do góry nogami Twoją stronę internetową z dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz zatem strategii tworzenia natomiast dystrybucji treści wszędzie tam, gdzie mogą stanowić potencjalni pacjenci, żeby wywlec ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o niemało w środku drogie, tak aby robić dobrą prasę dzisiaj zaś nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą znajdować się niedokładne, gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista w życiu nie zapytał dzwoniącego, w kto modus dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane zalążek skierowania, albowiem architektura komputerowy nie pozwolił jej toczyć się bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste odcinek na formularzu przyjęcia pacjenta tudzież pies z kulawą nogą go nie zapytał
Lub chory powiedział „internet”, podczas gdy zapytany za sprawą telefon, tymczasem potem, podczas gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl oraz staje się z większym natężeniem komfortowe, kobieta otwiera się, iż rzeczywiście owo był przyjaciel, który skierował ją no tak pani googled ciebie, poszedł aż do witryny, a następny IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie badać na internetowych prowadzi, dlatego że są one zanadto zajęci ewentualnie nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, toteż po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy personel staż eksplorować dni w przyszłości tudzież aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna bądź ich konkurenci obecnie osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jak największej rangi ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, toteż należy systemu, żeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, jak są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne przypuszczalny pacjent ma spośród praktyką jest brane za bardzo nieco w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci pod żadnym pozorem nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, o ile nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, aby być postrzegane jak najlepsze, aliści nie na tyle na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, możliwy pacjent sprawdził swoją stronę internetową tudzież jest podekscytowany, ażeby zgrupować się z tobą, jednak później zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli zdobyć automatyczną sekretarkę względnie irytujące ksylem telefoniczne względnie zobojętniały recepcjonista, który nie przeszkadza złącze z rozmówcą.

Mój agregat oraz ja robimy mystery shopping od momentu nad 20 lat a oto, co wiem na pewno… KAŻDA biegłość może wykorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I lecz wciąż dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą egzystować monitorowane, skrypty muszą znajdować się przestrzegane natomiast odpowiedzialność musi istnieć w miejscu, w takim razie jederman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Post