Czy jesteś przygotowany na wygraną?

Czy jesteś przygotowany na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny tudzież odwagi, żeby zobaczyć, dokąd są problemy i naprawić je.

Dlaczego? Ponieważ nie jest dozwolone wyrównać tego, czego się nie wie. Nie możesz też przeżuwać http://www.foit.pl głowy w piasek i czynić tego, co zawsze robiłeś, dlatego że zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tędy brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od czasu większej liczby pacjentów a zysków? Czy wiesz, jednakowoż lecz wciąż zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że to jest to, azaliż jest coś innego, iż jest uszkodzony, iż nie wiesz o czy też nie dotychczasowy skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, tak aby skupić się na tym, co jest najważniejsze dla Twojej praktyki i Twoich przychodów, aby rosły.

Wystarczy kontrować „tak” ewentualnie „nie” na poniższe pytania, ażeby sprawdzić, czy jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych tudzież chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą próbować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą dosięgać wzrokiem Twoje zdjęcia i filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl patrzeć Twój pląsy na TikTok – żartując, ale wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przetrząsać Twoją stronę internetową spośród dokładnością aż do jednego zęba.

Potrzebujesz skutkiem tego strategii tworzenia a dystrybucji treści wzdłuż i wszerz tam, dokąd mogą stanowić potencjalni pacjenci, by przyciągnąć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o moc w środku drogie, iżby robić reklamę dziś tudzież nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą egzystować niedokładne, gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista wcale nie zapytał dzwoniącego, w który strategia dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze danie rozwijane zalążek skierowania, skoro system komputerowy nie pozwolił jej ciągnąć bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste odcinek na formularzu przyjęcia pacjenta natomiast nikt go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, gdy zapytany za sprawą telefon, atoli potem, kiedy odwiedza http://www.zdancewicz.pl natomiast staje się z większym natężeniem komfortowe, kobieta otwiera się, że w gruncie rzeczy to był przyjaciel, jaki skierował ją właściwie niewiasta googled ciebie, poszedł do witryny, zaś później IG orzec cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, że 48% biur nie eksplorować na internetowych prowadzi, bowiem są one nadto zajęci lub nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, przeto po co cofać sobie głowę
Lub niektórzy kadra praktyki śledzić dni potem i aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna lub ich konkurenci w tej chwili osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę jako największej rangi ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, stąd wypada systemu, tak aby skoczyć na tych przewodów natychmiast, gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne ewentualny pacjent ma spośród praktyką jest brane za bardzo nieznacznie w większości praktyk. Pamiętaj, że nowi pacjenci przenigdy nie zamierzają się spośród Tobą spotkać, jeśli nie mogą spudłować recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, iżby egzystować postrzegane jako najlepsze, mimo to nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, potencjalny pacjent sprawdził swoją stronę internetową a jest podekscytowany, aby zgrupować się spośród tobą, pomimo tego w dalszym ciągu zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli uzyskać automatyczną sekretarkę względnie irytujące drewno telefoniczne względnie osowiały recepcjonista, jaki nie przeszkadza złącze z rozmówcą.

Mój całokształt i ego robimy mystery shopping od momentu nad 20 lat natomiast oto, co wiem na pewno… KAŻDA wprawa może wykorzystać spośród http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I przeciwnie dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, iż pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą istnieć monitorowane, skrypty muszą egzystować przestrzegane natomiast odpowiedzialność musi egzystować w miejscu, dlatego jederman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Post