Co to jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, kiedy konstruować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska zaś adresy e-mail ludzi, których znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy do nich indywidualny http://www.fabianski.eu list elektroniczny od czasu Ciebie, który skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz prócz tego wyekspediować je szczerze aż do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny do tego, na jaki patrzysz teraz, pomimo tego śledzony do Ciebie, w następstwie tego dostaniesz debet dla wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, kto zapisał się pode mną natomiast w jakim stopniu prowizji dostaję do mnie?

Będziesz miał 24/7 dopuszczenie do REAL TIME REPORTING na wszystkich wgramolić się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, oraz wszystkich aktywnych klientów, wraz spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane dzięki warstwę (1 aż do 5), i wszystkie poprzednie natomiast istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz miał dodatkowo informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak skutkiem tego możesz wysłać aż do nich poczta elektroniczna oraz wynaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, kiedy dodatkowo dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), właściwie dlatego możesz wyprawić aż do nich mejl a oznajmić ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę wyprawić jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą ekspresowo dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz w tym momencie nawiązać budowę swojego serwisu.

Co to jest oddział „Zaproszenia” natomiast kiedy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny stanowić osoby, z którymi miałeś w tym momencie wcześniej kontakt. Możesz plus kupować opt-in listy e-mail w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy tolerować Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej tudzież długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez potencjał zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, na krzyż które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline przypadkiem być ważnym źródłem informacji gwoli networkingu oraz konceptualizacji sposobów na nasilenie swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój całokształt składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie przy użyciu Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje w środku zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, przeto wiecznie masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę fetować banerów?

Banery pozwalają Ci na rozlokowanie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz kapitał w środku każdym razem, gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają u nas zakupów.

Jak mogę zapracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję wewnątrz każdą sprzedaż skierowaną przez Twój link partnerski do 5 layers deep.

Jak nagminnie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, pod spodem warunkiem, że saldo prowizji spełnia wybraną za sprawą Ciebie minimalną ilość wypłat. Najniższy najmniejszy limit wypłaty, który możesz przebrać to $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana za pośrednictwem Ciebie minimalna kwota wypłaty będą rolowane aż do momentu, kiedy Twoje bilans spełni wybrane przy użyciu Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych za pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego względnie PayPal.

Czy mogę dokonać zmiany sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji tudzież minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na hiperłącze Preferowana Prowizja wzdłuż lewej krawędzi naszej strony internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska a adresy e-mail osób, które znasz osobiście w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną informacja mejl odkąd Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wysłać je dosadnie aż do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, jaki będzie analogiczny do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, stąd masz pożyczka gwoli wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, gwoli których będziesz robić prowizje za zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, jeśli Twoje saldo prowizji spełnia wybraną za sprawą Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza niż wybrana minimalna wielkość wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, jak bilans spełni wybrane minimum.

Related Post