Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, podczas gdy budować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska zaś adresy e-mail ludzi, których znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy do nich osobisty http://www.fabianski.eu e-mail od chwili Ciebie, który skieruje ich do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz nadto wysłać je kawa na ławę aż do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny aż do tego, na kto patrzysz teraz, jakkolwiek śledzony aż do Ciebie, tym samym dostaniesz debet w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną tudzież tak jak prowizji dostaję do mnie?

Będziesz proszek 24/7 admitancja do REAL TIME REPORTING na wszystkich wgramolić się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, tudzież wszystkich aktywnych klientów, wespół spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane przez warstwę (1 do 5), a wszystkie poprzednie zaś istniejące prowizje należne aż do Ciebie. Będziesz miał oraz informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak ergo możesz wyprawić aż do nich e-mail zaś znaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, podczas gdy oraz dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), istotnie więc możesz wyekspediować do nich e-mail a poinformować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy w charakterze Afiliant muszę wyekspediować jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą prędko dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz w tym momencie rozpocząć budowę swojego serwisu.

Co owo jest filia „Zaproszenia” a kiedy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny stanowić osoby, spośród którymi miałeś aktualnie wprzódy kontakt. Możesz także nabywać opt-in listy list elektroniczny w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy tolerować Spam jakiegokolwiek rodzaju z naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej a długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez dyspozycja zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, na krzyż które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline przypadkiem stanowić ważnym źródłem informacji dla networkingu tudzież konceptualizacji sposobów na eskalacja swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój całość składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie za sprawą Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, gwoli których będziesz zarabiał prowizje za zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, tedy zawsze masz najnowsze wiadomości dostępne 24/7.

Jak mogę świętować banerów?

Banery pozwalają Ci na położenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz pieniądze w środku każdym razem, kiedy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają u nas zakupów.

Jak mogę zarobić prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w ciągu każdą sprzedaż skierowaną przy użyciu Twój link partnerski aż do 5 layers deep.

Jak nagminnie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, u dołu warunkiem, iż saldo prowizji spełnia wybraną z wykorzystaniem Ciebie minimalną dawka wypłat. Najniższy mini ograniczenie wypłaty, kto możesz przebrać to $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana przez Ciebie minimalna wolumen wypłaty będą rolowane aż do momentu, kiedy Twoje saldo spełni wybrane przez Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w środku pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego względnie PayPal.

Czy mogę odmienić sposób, w który prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji a minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na odsyłacz Preferowana Prowizja obok lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska i adresy list elektroniczny osób, które znasz sam w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość e-mail odkąd Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyprawić je bezpośrednio aż do swojej bezpłatnej okolica internetowej. Affiliate WebSite, jaki będzie analogiczny do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, w takim razie masz kredyt gwoli wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz działać prowizje za zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca bądź wcześniej, jeżeli Twoje saldo prowizji spełnia wybraną za sprawą Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna wielkość wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, kiedy bilans spełni wybrane minimum.

Related Post