9 najczęstszych błędów w ciągu konfigurowania systemu kina domowego

Konfiguracja własnego systemu kina domowego spośród Linn Majik DSM być może być niezmiernie ekscytująca. Jest owszem sporo sposobów, żeby zapewnić, że ukształtowanie będzie bezbłędna tudzież zrobi szósty zmysł na wszystkich, których zaprosisz na następny wieczór filmowy. Podczas gdy dostosowywanie kina domowego jest świetną zabawą, bez trudności jest plus popełnić kosztowne błędy, których w końcu będziesz żałować.

Oto 9 błędów żółtodzioba, by trzymać się spośród dala od, kiedy ustawisz architektura kina domowego:

#1: Używanie niewłaściwych kabli głośnikowych

Nie jest konieczne, żeby odbyć wszystko i kupić najdroższe kable głośnikowe dla systemu kina domowego, żeby umożliwić wysokiej jakości dźwięk przestrzenny. Jednak nie jest to również zgodny pomysł, żeby poużywać sobie resztek kabli aż do konfiguracji, jak również. Wybierz odpowiednie kable w celu swoich głośników, by uniknąć problemów z dźwiękiem w przyszłości.

#2: Nie sprawunki najpierw głośników

Nawet jeśli amplituner wygląda w gruncie rzeczy atrakcyjnie, nie popełnij błędu kupując go zanim głośnikami http://www.smulski.com.pl/. Wybór głośników pomoże Ci chwytać się rozsądnego budżetu z resztą sprzętu. Nie chcesz być wyposażonym niesamowitych komponentów na odwrót po to, aby być wyposażonym niewypały w środku głośniki.

#3: Nie zwracanie uwagi na HDMI

Od czasu ostatniej aktualizacji kabla HDMI, „każdy konfident HDMI jest w porządku” nie ma w tym momencie zastosowania dzisiaj. Musisz przesiać HDMI o wysokiej prędkości, by zapewnić, że jest słuszny ze http://www.labus.com.pl/ wszystkimi najnowszymi funkcjami, w zasadzie jeśliby planujesz poprowadzić kable do środka ścian.

#4: Zapominanie o akustyce pomieszczenia

Głośniki nie są jedynym elementem, jaki wpływa na stan dźwięku. Nie zapomnij wciąć pod uwagę akustyki pomieszczenia w toku ustawiania, bo zmieni pani postać dźwięku w ważki sposób.

#5: Pozycja głośników

Upewnij się, iż pustka nie blokuje głośników, dlatego że wpłynie to drastycznie na postać dźwięku. Bez względu na to, jak niesamowite głośniki mogą być, owo nie będzie brzmiało dobrze, podczas gdy obiekt jest blokowanie go.

#6: Nieuwzględnianie ciepła

Przegrzanie może http://www.konopski.com.pl/ przed czasem poderwać Twój Linn Majik DSM. Pamiętaj, iż mile unosi się do góry sprzętu, skutkiem tego ustaw wzmacniacz a amplituner w miejscu, gdzie jest zadowalający transfer powietrza, iżby je schłodzić.

#7: Zapominanie o wentylacji

Jak wspomniano w górę przegrzanie owo poważna sprawa. Nie zapomnij o prawidłowej wentylacji systemu, by upewnić się, iż guzik się nie zepsuje lub, co gorsza, wywoła iskrę, która doprowadzi aż do pożaru http://www.bachanek.com.pl/.

#8: Niewłaściwy wielkość ekranu

Wielkość ekranu będzie wykonywać różnicę na przestrzeni oglądania filmu. Duży ekran w małym pokoju jest dezorientujący, tymczasem ograniczony ekran w dużym pokoju jest po prostu smutny. Znajdź równowagę, by zapewnić, że forma oglądania filmów nie ucierpi.

#9: Brak modernizacji

Bez względu na to, gdy należyty jest twój system kina domowego dzisiaj, w końcu będziesz potrzebował aktualizacji. Uwzględnij owo w fazie budżetowania a czy też gotowy wyłożyć pieniądze http://www.kwoka.com.pl/, by zapewnić, iż architektura będzie aktualny.

Skonfigurować platforma kina domowego spośród opieki tak, że ty, twoja rodzina, tudzież twoi przyjaciele będą nasycać się niezliczone noce rozrywki na ekranie w domu.

Related Post