7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, przyjęcie urodzinowe jest ponad pozostawiając za sobą szczęśliwe wspomnienia natomiast najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia natomiast przykry sterta torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, jakkolwiek co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki cios poniżej pasa marnować te pięknych błyszczących prezentów torby z wykorzystaniem gniecenie one tudzież wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie skorzystać ich po raz drugi w zastępstwie tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa periodyczna względnie czasopisma
Każdy chce być wyposażonym pierwsze zdanie na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu jaki chce je układać w stos? Ułatw sobie obowiązek układania dzienników, wykorzystując po raz kolejny papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w mocowanie na prasa czy też czasopisma. Dzienniki tudzież czasopisma mogą znajdować się schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą wolno elegancko powiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie wypada natychmiast poszukiwać dziennika ani dręczyć się o to, iż czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby w charakterze „dzisiejszy papier” i „stare papiery” a wystarać się swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi tak bywa używają modnej torby na lunch aż do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba cyklicznie http://www.garski.eu przychodzi do domu cuchnący oraz poplamiony spośród powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując osobisty lancz w papierową torbę, i później umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu a przypadkiem znajdować się usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jako Tiffin lub okładek na lunch, by uciec niechlujnej torby na lancz a upajać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, żeby kupować apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny itd. Umieść je w torbie tudzież oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przyrządy piśmiennicze
Każdy dom musi posiadać stacjonarną torbę. Tak, gdy nadejdzie czas, nie jest dozwolone odwrócić domu aż do górska kraina nogami w celu nożyczek, zszywek względnie taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie kiedy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, wstążka klejąca, klej, linijka itp. natomiast umieść je w torbie z napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi i małe dzieci, które nierzadko chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, ażeby mieli do nich nietrudny dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, iżby zapewnić im rozumienie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę spośród bielizną na krzyż ponowne eksploatacja papierowych torebek. Zapakuj skarpetki do jednej torby, chusteczki do nosa aż do następnej, krawaty do trzeciej oraz naprawdę dalej. Oznacz je starannie, ażeby pomóc Ci schwytać jedną w ciągu sekundy. Nie musisz w tym momencie przeszukiwać w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa ewentualnie krawata. Wszystko jest w ową stronę – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych z ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jeździć bez zbędnych kilogramów, a równolegle zostać zorganizowanym? Tutaj na ratunek przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb spośród nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie kiedy kluski do zębów, mydło, krem do golenia a szczotka i tak dalej w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku zaś nie zepsują ubrań, nawet gdyby się rozleją. Utrzymuje nieco zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą trzymać twój świętować bety i zapobiegać one od czasu otrzymywać mieszający z świeżą odzieżą.

Related Post