7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, przyjmowanie urodzinowe jest nad pozostawiając w ciągu sobą szczęśliwe wspomnienia zaś najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka nostalgia zaś gorzki sterta torebek spośród prezentami. Prezenty są doceniane, ale co z tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki bezeceństwo tracić te pięknych błyszczących prezentów torby dzięki gniecenie one oraz wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie skorzystać ich znowuż w miejsce tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na gazety bądź czasopisma
Każdy chce mieć pierwsze punkt widzenia na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu jaki chce je czesać w stos? Ułatw sobie obowiązek układania dzienników, wykorzystując powtórnie papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w mocowanie na prasa ewentualnie czasopisma. Dzienniki zaś czasopisma mogą stanowić schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą można elegancko zawiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie wypada aktualnie uganiać się dziennika ani kłopotać się o to, że czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jako „dzisiejszy papier” a „stare papiery” a wystarać się swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi na ogół używają modnej torby na lancz aż do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba cyklicznie http://www.garski.eu przychodzi aż do domu smrodliwy natomiast poplamiony z powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując własny lunch w papierową torbę, i następnie umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu zaś może być usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jako Tiffin czy też okładek na lunch, tak aby cofnąć się niechlujnej torby na lunch a napawać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, ażeby kupować apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, maść antyseptyczny, krem antybakteryjny itp. Umieść je w torbie i oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przyrządy piśmiennicze
Każdy budynek wolnostojący musi być wyposażonym stacjonarną torbę. Tak, kiedy nadejdzie czas, nie można odwrócić domu do góry nogami dla nożyczek, zszywek albo taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie podczas gdy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, opaska klejąca, klej, wers itp. oraz umieść je w torbie z napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi zaś małe dzieci, które cyklicznie chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, tak aby mieli aż do nich prosty dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, żeby dać możliwość im rozumienie ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę z bielizną przez ponowne wykorzystanie papierowych torebek. Zapakuj skarpetki aż do jednej torby, chusteczki aż do nosa do następnej, krawaty do trzeciej zaś właściwie dalej. Oznacz je starannie, żeby ulżyć Ci dosięgnąć jedną w ciągu sekundy. Nie musisz aktualnie przekopywać w szufladach w poszukiwaniu chusteczki do nosa czy też krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych z ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jeździć bez zbędnych kilogramów, a za jednym zamachem pozostać zorganizowanym? Tutaj na ratunek przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb spośród nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie kiedy makaron do zębów, mydło, krem aż do golenia natomiast szczotka i tak dalej w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku natomiast nie zepsują ubrań, nawet gdyby się rozleją. Utrzymuje kilka zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą łapać twój świętować pościel natomiast tłumić one od momentu odbierać mieszający spośród świeżą odzieżą.

Related Post